جدیدترین اخبار و مطالب

سایت خبری تحلیلی شریان - استفاده از کارتخوان‌های بانک شهر در مراکز عرضه دام پایتخت,به مناسبت عید سعید قربان انجام می‌شود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶


تاريخ انتشار:
۰۸:۳۸ – ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ شهريور


کد اخبار: ۱۰۳۸۶۳
تعداد کامنت ها : ۰

مدیر امور بازاریابی بانک شهر از تحویل حدود ۲۰۰ دستگاه کارتخوان این بانک به مراکز عرضه دام پایتخت به مناسبت عید سعید قربان و با هدف تسهیل در پرداخت شهروندان خبرداد.به گفته ویکی پدیا تهران، حسین ابوحمزه با اعلام این اخبار و با  تشریح خدمات این بانک به شهروندان در روز عید قربان گفت: در ۲۵ نقطه ای که شهرداری تهران برای ارایه عرضه دام در نظر گرفته هست، از کارتخوان‌های بانک شهر استفاده می‌شود که به این ترتیب، روند پرداخت‌های شهروندان در این روز با سرعت بیشتری انجام می شود .
وی با بیان این‌که افزایش تعداد کارتخوان‌ها ، رشد تراکنش‌ها به نسبت سال گذشته را به دنبال خواهد داشت، گفت: به منظور تسهیل امور ، مراکز عرضه دام پایتخت به دستگاه Pin pad  نیز  مجهز شدند.
ابوحمزه افزود: همچنین بیش از ۳۰ نفر از کارشناسان IT  و پرسنل شعب مختلف بانک شهر به منظور پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی این دستگاه‌ها در این روز، فعالیت دارند.
وی با اشاره به جانمایی ۲دستگاه خود پرداز سیار درمراکز پر تردد عرضه دام گفت:پیشخوان های شهرنت بانک شهر نیز در مناطق ۲۲ گانه پایتخت برای ارایه خدمات کامل بانکی آماده خدمت رسانی به شهروندان هست.