جدیدترین اخبار و مطالب

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در شهرستان و فرماندار کاشان به بازماندگان حادثه زمین لرزه در غرب کشور

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


کد اخبار:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گفته خبرنگار ایرنا، در پیام آیت الله ‘عبدالنبی نمازی’ آمده هست ‘اخبار غم‌انگیز وقوع زمین لرزه در غرب کشور که به جان‌ باختن جمعی از عزیزان و مصدوم شدن جمعی بیشتر از هموطنان انجامید، موجب بسی تاسف و تالم شد.
ضمن تأثر همگان، همه دولتمردان و نیز ارتش، سپاه، بسیج و دیگر سازمان‌ها و نهادهای دولتی و مردمی با تمام توان به صحنه تلاش و مجاهدت آمدند و وجهه همت خود را برای سامان بخشیدن به منطقه و یاری‌رساندن به زلزله‌زدگان و مداوای مجروحان قرار دادند.
با قدردانی از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر امدادگران، برای مصدومان و خانواده‌های عزیز از دست‌داده صبر و اجر و برای جان‌باختگان رحمت واسعه الهی را خواهان و خواستارم.’
همچنین معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان نیز با صدور پیامی جداگانه با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
در پیام ‘حمیدرضا مومنیان’ آمده هست ‘جان باختن تنی چند از هموطنان عزیز در حادثه زمین لرزه در غرب کشور، روح و روان هموطنان عزیز را جریحه دار نموده و به درد آورده هست.
اینجانب مصیبت وارده را به محضر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم و عموم ملت ایران به‌ ویژه مردم مصیبت زده استان های آسیب‌دیده از این حادثه تاسف‌بار تسلیت عرض نموده و ضمن ابراز مراتب همدردی با بازماندگان، از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان علو درجات و غفران الهی، برای خانواده های مصیبت زده صبر و شکیبایی و برای مصدومین حادثه شفای عاجل مسئلت می نمایم.’

به گفته ایرنا، زمین لرزه ای به بزرگی ۷٫۳ در مقایس امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه شب گذشته استان های غربی کشور را لرزاند که تا کنون جان باختن ۴۳۲ نفر در این حادثه اعلام شده هست.
قاسم جان بابایی، معاون درمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی مجموع مصدومان این حادثه را تا این لحظه هفت هزار و ۸۱۷ نفر اعلام کرد و گفت که از این تعداد ۹۶۴ نفر هنوز در بیمارستان ها بستری هستند.
مرکز لرزه نگاری کشوری کانون این زمین لرزه را ‘ازگله’ در استان کرمانشاه اعلام کرد که در چندین استان دیگر و حتی کشورهای عراق و کویت هم احساس شد.
این حادثه به هفت شهرستان و یک هزار و ۹۵۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد (بر اساس تخمین ها نزدیک به ۱۲ هزار واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده و بیش از ۱۵هزار واحد دیگر نیز آسیب دیده هست).
خبرنگار: یوسف صائب ** انتشاردهنده: محمد ملا حمزه زاده
۶۱۳۶/۸۱۲۳

انتهای پیام /*